Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer İlaçlama olarak firmamız bu bölgenin Baltalimanından Zekeriyaköy mahallesine kadar tüm mahallelerine hizmet sunmaktadır.Firmamız Büyükdere merkezli bir firma olup bölgenin artan nüfusuna karşı personel sayısını hızla arttırmış ve bu bölgede hizmet zamanını 2 saat kadar kısa bir süreye düşürmeyi başarmıştır.Bölgede oturan ve işyeri sahiplerine kaliteli , garantili ve güvenilir hizmet sunmayı hedefleyen Çınar böcek ilaçlama sektörde öncü firmaların başında gelmektedir.Firmanın kullandığı ilaçların tamamı bitkisel ürünlerdir ve kesinlikle kimyasal ürünler kullanılmamaktadır.

Sarıyer ilaçlama bizler için en önem verilen yerlerden birtanesidir.Ormanlık alanları yoğun olan Sarıyer. ilaçlama konusunda titizlik ve profesyonellik gerektirmektedir.Sarıyer ilaçlama olarak yapılan işlemlerın yasalara uygun yapılması en önemli unsurlardan birtanesidir.Sarıyer böcek ilaçlama olarak 7/24 ekip ve ekipmanlarımız sizler için hazır bekletilmektedir.İlaçlama demek haşerelerden kurtulmaktan ziyade sağlık anlamında önem arz etmektedir.

İlaçlama şirketi olarak yasalara uygun ve kullanılan malzemenin Sağlık Bakanlığı tarafından onayıyla yapılmalıdır. Sarıyer bizler için önemli bir semt olmakla beraber ormanlık alanın fazlalığı haşere bulundurma olasılığının yüksek olması anlamına gelmektedir .Bu nedenle Sarıyer’de bulunan mahalllelerin , otel ilaçlaması, okul ilaçlaması, market ilaçlaması vb. ilaçlamalarının düzenli ve titiz bir çalışma sonunda yok olunabilceği anlamına gelmektedir.

Haşere ilaçlama ekiplerimiz tamamen profesyonel olarak sizlere hizmet sunmaktadır.Belgesiz ilaçlama yapılmamasına özen gösterilmelidir.Haşerelerden kurtulmaya çalışırken uzman olmayan bi kadroyla sağlığımızdan olmayalım.Çınar ilaçlama firması bu konuda uzmanlaşmış kalite standartlarında böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Sarıyer Bölgesinde Sık Karşılaşılan Haşere Türleri ve İlaçlama Yöntemleri

Bu bölgenin denize yakın olması ve arkasınıda ormanlık alana vermesinden dolayı hemen hemen tüm haşereler bulunmaktadır.Bölgede restaurant , gıda işletmeleri , cafeler ve diğer işletmeler çok fazla yoğunluktadır.Buda haşerelerin fazlalığını arttıran en temel sorundur.Bu işletmelerin ayda 1 ilaçlama yaptırması ve periyodik olarak haşereler ile mücadele etmesi en temel husustur.Aksi taktirde sorun bitmeyecek ve katlanarak devam edecektir.Özellikle yaz dönemlerinde Zekeriyaköy gibi müstakil villaların olduğu bölgelerde bahçe ilaçlama işlemide son derece önemlidir.

İlaçlama metodları her haşere türü için değişkenlik gösteriyor olsada genel olarak sıvı ilaçlama , jel ilaçlama , fare istasyon dizilimi ve ulv cihazı ile dumanlama şeklinde ilaçlama yapılmaktadır.Sarıyer böcek ilaçlama firması olarak günün her saati bizlerden hizmet alabilir ve haşerelerden kurtulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Şile Böcek İlaçlama başlıklı makalemizde şile böcek ilaçlama, şile ilaçlama ve şile ilaçlama firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

Üsküdar Böcek İlaçlama