Jel ilaçlama

Jel ilaçlama yöntemi ile böcek ilaçlanan yerde bulunan insanlara, evlerini terketmelerine gerek kalmadan, herhangi bir rahatsızlık vermeden böcek ilaçlama yapmak son derece pratik ve güvenli bir yoldur. Jel ilaçlama yöntemi sayesinde çalışma sırasında etrafa yayılan rahatsız edici kokulara maruz kalmadan fare ve diğer haşerelerden kurtulabilirsiniz.
Böcek ilaçlama ve haşere kontrol yöntemleri zararlı böceklerden arındırılmış bir ortam sağlamak için her geçen gün dahada gelişen teknoloji ve bilimsel çalışmalar neticesinde yerini jel ilaçlama, kokusuz ilaçlama gibi daha modern ve etkili böcek ilaçları ve haşere kontrol yöntemlerine bırakıyor.

Türkiye’nin en köklü böcek ilaçlama firmalarından biri olan Detay’da kariyer yapacak genç ve dinamik çalışma arkadaşlarına her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey insan kaynaklarına CV’nizi e-posta olarak yollamaktır.Detay ilaçlama Turkiye’nin dört bir tarafında hizmetlerimizi tüketiciye ulaştıran bayilerle calışmaktadır. Detay böcek ilaçlama bayiliği hakkındaki bilgi almak ve koşullarımızı öğrenmek için satış departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fare İle Mücadele başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply

Üsküdar Böcek İlaçlama