Hakkımızda

Ümraniye İlaçlama çevre saglıgı olarak entegre pest kontrol hizmeti vermekteyiz. Firmamız sektörümüzde yasal olarak bulunması gereken tüm belgelere ve hizmet verdiği projelerini kapsayan sigorta poliçelerine sahiptir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlğı tarafından onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisitler ile uygulamalar yapılmaktadır.

Çalışmalarımız tamamen teknik ve bilimsel yöntemler üzerine kurulmuştur. Hizmet vermeyi taahhüt ettiğimiz tüm projelerimizde önce hizmet verilecek saha ile ilgili uzman arkadaşlarımızca kapsamlı bir tetkik yapılıp ardından yapılması gerekli görülen sanitasyon çalışmalarını ve maliyet hesabını da içeren fizibilite raporu proje müelliflerine teslim edilip, sizlerin uygun gördüğü zamanda uzmanlarımız nezaretinde uygulama yapılmaktadır. Servis saatleri size göre ayarlandığından günlük yaşantınızda zaman kaybına uğramamaktasınız.

Hedefimiz, insan sağlığını doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eden, besinlerimize ve yaşadığımız yerlere zarar veren yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgenlere uygulanan kimyasal ve kimyasal olmayan teknikler ile tamamen yok ederek veya kontrol altında tutarak ekolojik dengeye zarar vermeden sağlıklı ve güvenilir bir ortamda yaşamanızı sağlamaktır.

Hedef projelerimizde uzman kadromuzun hazırladığı fizibilite raporu en verimli ve sürdürülebilirliği en faydalı çözüm önerilerini maliyet hesabını da işin içine katar ve proje sahiplerine sunar. Entegre haşere mücadelesinde eksiksiz ve standartlarına uygun sistemler kurarak kesin çözüme ulaştırmaktadır.