Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar ilaçlama olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. probleminiz yerinde ve hemen çözüme ulaşmaktadır.Yaşanılan yerin haşerelere mücadele olarak Çınar ilaçlama tarafından yapılmaktadır.Sağlık açısından haşerelerle mücadele etmek gerekmektedir.Avcılar böcek ilaçlama olarak avcıların her bölgesine mahallesine ilaçlama hizmetlerimiz vardır.Böceklerle siz uğraşmayın haşere ilaçlama ekiplerini devreye sokup probleminizi çözüme ulaştırın.

İstanbul ilaçlama ekip ve ekipmanlarıyla sizlere garantili çözüm sağlanmaktadır.Firma Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlı ve onaylı bir şekilde sizlerin sağlığını riske atmadan ilaçlamalarını gerçekleştirmektedir.Avcıların her köşesine hizmetlerimiz vardır.Böceklerle haşerelerle yaşamak çok sağlıksız bir ortam demektir.Bu nedenle ilaçlama şirketi olarak sizlerin memnuniyeti ve sağlığı bizler için çok önemlidir.

Avcılar Bölgesinde Haşere Sorunları 

Örümcekler, çok saldırgan ve gözleri aç hayvanlardır. Etçil ve otçul olarak ayrılıyorlar. Bazı örümcek türleri yetişkin bir insanı felç edebilcek zehire sahiptir.örümcekler kendi gibi küçük büyük böceklerle beslenirler.örümcekler ağlarını muntazam kurarak avlanarak besinlerini bulurlar bazı örümceklerse ağ kurmadan besin bulabilirler.örümceklerin ağlarını bilim adamları bile keşfedememiştir. Ve birebir aynısı hiçbirzaman yapılamamıştır.örümcek ağı yapmak için salgıladığı ipliği kurşun geçirmez yelek için kullanıyorlar ve bir örümcek ağını gece 60 dk sürede tamamlıyor.

Tahtakurusu, kam emici haşerelerdir.tahtakuruları dünyanın her yerinde bulunurlar.tahtakuruları öldürülünce özellikle ezilince çok kötü bir koku salgılarlar. Tahtakurusunun dişisi bir defada 1500-200 civarı yumurta bırakır. Ve yavrular bir hafta içinde yumurtadan çıkarlar.tahtakurularının tam gelişmiş olanları 1 yıl beslenmeden yaşayabilirler. Tahtakuruları gündüzleri tahtaların arasında döşemelerin ve duvar kağıtlarının arasında yaşarlar gece olunca bulundukları yerden çıkıp insanların kamını emerler.

Fareler, çok tehlikeli haşerelerdir.Dikkat edilmemesi durumunda çok ciddi can ve mal kayıplarına yol açabilirler.Özellikle Avcılar bölgesinde çok sayıda fabrikanın olmasından dolayı fareler çok fazla karşımıza çıkan sorunların başında gelmektedir.Bu sebeple periyodik ilaçlamalara özen gösterilmeli ve dikkat edilmelidir.Aksi takdirde fareler sizin yaşam alanlarınıza ortak olarak yaşayacak ve hastalanmalara , mallarınıza zararlara sebep olacaktır.Avcılar böcek ilaçlama olarak amacımız sizlerin sağlığını  ve mal güvenliğinizi koruyarak haşeresiz ortamlar yaratmaktır.

Bir önceki yazımız olan İşyeri İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a Reply

Üsküdar Böcek İlaçlama